op een foto klikken = full screen
Aardbeivlinder - Pyrgus malvae (Zuid-Bulgarije) 2007
Aardbeivlinder - Pyrgus malvae (Zuid-Bulgarije) 2007
Bont dikkopje - Carterocephalus palaemon (Pelt, B)
Bont dikkopje - Carterocephalus palaemon (Pelt, B)
Bont zandoogje - Pararge aegeria (Pelt, B) 2018
Bont zandoogje - Pararge aegeria (Pelt, B) 2018
Bruin blauwtjes - Aricia agestis (Pelt, B) 2020
Bruin blauwtjes - Aricia agestis (Pelt, B) 2020
Bruin dikkopje - Erynnis tages (Zuid-Bulgarije) 2007
Bruin dikkopje - Erynnis tages (Zuid-Bulgarije) 2007
Bruine eikenpage - Satyrium ilicis (Pelt, B) 2017
Bruine eikenpage - Satyrium ilicis (Pelt, B) 2017
Citroenvlinder - Gonepterix rhamni (Ospel, NL) 2018
Citroenvlinder - Gonepterix rhamni (Ospel, NL) 2018
Dambordje - Melanargia galathea (Zuid-Bulgarije) 2007
Dambordje - Melanargia galathea (Zuid-Bulgarije) 2007
Dwergblauwtje - Cupido minimus (Argonne, F) 2018
Dwergblauwtje - Cupido minimus (Argonne, F) 2018
Eikenpage - Flavonius quercus  (Ospel, NL) 2018
Eikenpage - Flavonius quercus (Ospel, NL) 2018
Geelsprietdikkopje - Thymelicus sylvestris (Lesbos, GR) 2018
Geelsprietdikkopje - Thymelicus sylvestris (Lesbos, GR) 2018
Gehakkelde aurelia - Polygonia c-album (Pelt, B) 2010
Gehakkelde aurelia - Polygonia c-album (Pelt, B) 2010
Groentje - Callophrys rubi (Oberlausitz, D) 2017
Groentje - Callophrys rubi (Oberlausitz, D) 2017
Groot dikkopje - Ochlodes faunus (Pelt, B) 2017
Groot dikkopje - Ochlodes faunus (Pelt, B) 2017
Groot geaderd witje - Aporia crataegi (Extremadura, E) 2011
Groot geaderd witje - Aporia crataegi (Extremadura, E) 2011
Groot koolwitje - Pieris brassicae (Pelt, B) 2013
Groot koolwitje - Pieris brassicae (Pelt, B) 2013
Grote vos - Nymphalis polychloros (Bocholt, B) 2020
Grote vos - Nymphalis polychloros (Bocholt, B) 2020
Grote weerschijnvlinder - Apatura iris (Bocholt, B) 2018
Grote weerschijnvlinder - Apatura iris (Bocholt, B) 2018
Heideblauwtje - Plebejus argus (Pelt, B) 2020
Heideblauwtje - Plebejus argus (Pelt, B) 2020
Heivlinder - Hipparchia semele (Leende, NL) 2020
Heivlinder - Hipparchia semele (Leende, NL) 2020
Hooibeestje - Coenonympha pamphilus (Pelt, B) 2016
Hooibeestje - Coenonympha pamphilus (Pelt, B) 2016
Icarusblauwtjes - Eifel, D) 2017
Icarusblauwtjes - Eifel, D) 2017
Kardinaalsmantel - Argynnis pandora (Lesbos, GR) 2018
Kardinaalsmantel - Argynnis pandora (Lesbos, GR) 2018
Keizersmantel - Argynnis paphia (Donaudelta, RO) 2013
Keizersmantel - Argynnis paphia (Donaudelta, RO) 2013
Kleien ijsvogelvlinder - Limenitis camilla (Bocholt, B) 2018
Kleien ijsvogelvlinder - Limenitis camilla (Bocholt, B) 2018
Kleine monarchvlinder -  Danaus chrysippus (Lesbos, GR) 2016
Kleine monarchvlinder - Danaus chrysippus (Lesbos, GR) 2016
Kleine parelmoervlinder - Issoria lathonia (Pelt, B) 2016
Kleine parelmoervlinder - Issoria lathonia (Pelt, B) 2016
Kleine vos - Aglais urticae (Pelt, B) 2010
Kleine vos - Aglais urticae (Pelt, B) 2010
Kleine vuurvlinder - Lycaena phlaeas (Pelt, B) 2018
Kleine vuurvlinder - Lycaena phlaeas (Pelt, B) 2018
Koevinkje - Aphantopus hyperantus (Pelt, B) 2017
Koevinkje - Aphantopus hyperantus (Pelt, B) 2017
Kommavlinder - Hesperia comma (Lommel, B) 2016
Kommavlinder - Hesperia comma (Lommel, B) 2016
Koninginnepage - Papilio machaon (Lommel, B) 2010
Koninginnepage - Papilio machaon (Lommel, B) 2010
Koningspage - Iphiclides podalirius (Lesbos, GR) 2018
Koningspage - Iphiclides podalirius (Lesbos, GR) 2018
Landkaartje - Araschnia levana (Eifel, D) 2017
Landkaartje - Araschnia levana (Eifel, D) 2017
Levant bruin zandoogje - Maniola telmessia (Lesbos, GR) 2018
Levant bruin zandoogje - Maniola telmessia (Lesbos, GR) 2018
Oostelijk andoorndikkopje - Carcharodus orientalis (Lesbos, GR) 2018
Oostelijk andoorndikkopje - Carcharodus orientalis (Lesbos, GR) 2018
Oostelijk dambordje - Melanargia larissa (Lesbos, GR) 2018
Oostelijk dambordje - Melanargia larissa (Lesbos, GR) 2018
Oostelijk resedawitje - Pontia edusa (Lesbos, GR) 2018
Oostelijk resedawitje - Pontia edusa (Lesbos, GR) 2018
Oranje luzernevlinder - Colias croceus (Pelt, B) 2013
Oranje luzernevlinder - Colias croceus (Pelt, B) 2013
Oranje tipje - Anthocharis cardamines (Oberlausitz, D) 2017
Oranje tipje - Anthocharis cardamines (Oberlausitz, D) 2017
Rouwmantel - Nymphalis antiopa (Donaudelta, RO) 2013
Rouwmantel - Nymphalis antiopa (Donaudelta, RO) 2013
Sleedoornpage - Thecla betulae (Argonne, F) 2018
Sleedoornpage - Thecla betulae (Argonne, F) 2018
Spiegeldikkopje - Heteropterus morpheus (Ospel, NL) 2017
Spiegeldikkopje - Heteropterus morpheus (Ospel, NL) 2017
Tweekleurige parelmoervlinder - Melitaea didyma (Lesbos, GR) 2018
Tweekleurige parelmoervlinder - Melitaea didyma (Lesbos, GR) 2018
Veldparelmoervlinder - Melitaea cinxia (Lommel, B) 2015
Veldparelmoervlinder - Melitaea cinxia (Lommel, B) 2015
Zwartsprietdikkopje - Thymelicus lineola (Groede, NL) 2017
Zwartsprietdikkopje - Thymelicus lineola (Groede, NL) 2017
Alpenhooibeestje - Coenonympha gardetta (Oostenrijk) 2004
Alpenhooibeestje - Coenonympha gardetta (Oostenrijk) 2004
Boomblauwtje - Celastrina argiolus (Pelt, B) 2008
Boomblauwtje - Celastrina argiolus (Pelt, B) 2008
Boswitje - Leptidea sinapis (Zuid-Bulgarije) 2007
Boswitje - Leptidea sinapis (Zuid-Bulgarije) 2007
Bruin zandoogje - Maniola jurtina (Bree, B) 2011
Bruin zandoogje - Maniola jurtina (Bree, B) 2011
Distelvlinder - Vanessa cardui (Pelt, B) 2009
Distelvlinder - Vanessa cardui (Pelt, B) 2009
Gentiaanblauwtje - Maculinea alcon  (Pelt, B) 2008
Gentiaanblauwtje - Maculinea alcon (Pelt, B) 2008
Grote vuurvlinder - Lycaena dispar (Zuid-Bulgarije) 2007
Grote vuurvlinder - Lycaena dispar (Zuid-Bulgarije) 2007
Kaasjeskruiddikkopje - Carcharodus alceae (Lesbos, GR) 2009
Kaasjeskruiddikkopje - Carcharodus alceae (Lesbos, GR) 2009
Oranje zandoogje - Pyronia tithonus (Pelt, B) 2009
Oranje zandoogje - Pyronia tithonus (Pelt, B) 2009
Back to Top